AKTUALITĀTES
   
87205

Fuflomicīni atņem cilvēkiem naudu un laiku
Apskatīt komentārus (0)


29.07.2018


Lai sasniegtu mērķi izskaust valstī B un C hepatītu, ir ļoti svarīgi, lai cilvēki savlaicīgi veiktu medicīnisko apskati un saņemtu pareizu ārstēšanu, nevis dotos uz aptieku un prasītu, lai kaut ko iesaka aknu ārstēšanai. Ārstēšana – tā nav tikai jaunākās paaudzes medikamentu pieejamība. Liela loma ir zināšanām par slimību un māka atšķirt nepieciešamo ārstēšanu no fuflomicīnu lietošanas.
Preparātu, kuru efektivitāte nav pierādīta, lietošana cilvēkiem atņem naudu, bet – galvenais – laiku, lai sāktu patiešām vajadzīgo ārstēšanu. Tas noved pie neatgriezeniskiem sarežģījumiem – tādiem kā aknu ciroze vai aknu vēzis, kas var maksāt dzīvību.
Pie izplatītām nepareizām hepatīta, kā arī citu aknu problēmu ārstēšanas metodēm ir hepatoprojektoru lietošanas prakse. Ticot aknu tīrīšanas ārstnieciskajam spēkam, pacienti paši to sev izvēlas kā universālu līdzekli, kas it kā palīdzēs paaugstināt aknu noturību pret kaitīgiem faktoriem un pat atjaunos aknu funkciju.
Aknu problēmām ir dažādi iemesli, tāpēc nozīmēt efektīvu ārstēšanu iespējams tikai pēc precīzi noteiktas diagnozes – vīrusu hepatīts, autoimūns, toksisks, metabolisks vai ģenētisks bojājums – diagnožu ir daudz, taču aknu slimība ilgstoši neizpaužas ar spilgtiem simptomiem.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv