AKTUALITĀTES
   
103307

HIV tests – iemesls lepoties
Apskatīt komentārus (0)


26.11.2018


Saseksas hercogs aicināja pilsoņus nekaunēties un nodot analīzes uz HIV. Pēc viņa vārdiem, šī procedūra sabiedrībai jāuztver tieši tāpat kā gripas un saaukstēšanās ārstēšana.
Princis Harijs ierakstījis divas minūtes ilgu paziņojumu, kurā viņš pauda solidaritāti ar cilvēkiem, kas gadiem dzīvo ar HIV infekciju.
"Tas, ka nododat asinis HIV testa veikšanai, ir iemesls, lai lepotos, nevis kautrētos. Tieši tāpat kā šajā gadalaikā jūs cenšaties sevi pasargāt no saaukstēšanās un gripas, jums ir jāsargā sava veselība, veicot testu uz HIV," prinča vārdus citē Daily Mail.
Izdevums atgādina, ka pirms diviem gadiem princis Harijs tiešsaistē sociālajā tīklā Facebook veica testu uz HIV infekciju. Tādā veidā viņš nolēma turpināt mātes, princeses Diānas, iesākto lietu, kura vienmēr atbalstīja cīņu pret AIDS. 1987. gada aprīlī Diāna ieguldīja savu artavu, lai normalizētu sabiedrības attieksmi pret HIV pacientiem, sarokojoties ar geju, kurš mira no šīs slimības.
**********************
Source: «'Taking a HIV test is something to be proud of - not ashamed': Prince Harry calls for the end of stigma around the lethal virus» | https://dailym.ai/2QeTGHb |
Prince Harry has today called for HIV testing to be seen as 'completely normal' in a specially recorded message.
The Duke of Sussex said people should not be ashamed or embarrassed about taking a test for the lethal virus.
Instead, he said being tested for HIV should be treated in the same way as people protect against 'viruses like cold and flu'.
In the two-minute video message, the young royal can be seen wearing a red ribbon in solidarity with all those living with HIV.

 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv