AKTUALITĀTES
   
86806

Vajājiet vīrusu, nevis cilvēkus!
Apskatīt komentārus (0)


28.06.2018


Par HIV aktīvistu sāktās kampaņas “Vajājiet vīrusu, nevis cilvēkus!” simboļu kļuvuši rokudzelži, kas norāda uz rīcības ierobežojumu. Austrumeiropas un Centrālāzijas reģions ir vienīgais pasaulē, kur turpina pieaugt jaunu HIV inficēšanās un AIDS izraisītu nāves gadījumu skaits.
XXII Starptautiskās AIDS konferences (AIDS-2018) priekšvakarā, kas notiks no 22. līdz 27.jūlijam Amsterdamā, nevalstisko organizāciju grupa aicināja visus pievērst uzmanību problēmām, kas traucē cīņā ar HIV epidēmiju, un veicināt labvēlīgas tiesiskās vides veidošanu, lai lēmumu pieņemšanas procesā varētu iesaistīt būtiskākās cilvēku grupas un ar HIV dzīvojošos cilvēkus.
Zemais piekļuves līmenis ārstēšanai, represīva likumdošana, stigma attiecībā pret cilvēkiem, kam ir augsts inficēšanās risks, kā arī valstu negatavība finansēt un nodrošināt noturīgu profilakses programmu ir šķērslis, lai varētu sniegt efektīvu atbildi epidēmijai.
********************
Source: EHRA | «“Chase the Virus not People!” – join us on AIDS 2018!» | http://harmreductioneurasia.org/chase-the-virus-not-people-the-campaign-and-the-eeca-region-on-aids-2018/ |
EECA Communities Networks have joint their efforts in development of the campaign to attract the world attention to EECA region during AIDS2018. The campaign “Chase the Virus, not People!” will be launched during the Global Village opening on July 22 and will make noise during all the conference. Please read the info note attached, join the campaign in Amsterdam and spread the information further to your colleagues, partners and all interested parties.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv