AKTUALITĀTES
   
44797

Vīnes Dzīvības balle „Mīlestība – tas ir zieds, kurš zied it visur”
Apskatīt komentārus (0)


04.05.2014


Divdesmit otrās Dzīvības balles organizatori tai ir izvēlējušies tēmu pēc Hieronīma Bosha triptiha „Pasaulīgo baudu dārzs” motīviem. Vīnes rātsnama balles zāle tiks pārvērsta par Ēdenes dārzu pirms grēkā krišanas. Vīnes Dzīvības balli pavadīs virkne pasākumu: 30. maijā Burgteātrī notiks koncerts ar muzikālās skatuves zvaigžņu piedalīšanos, ir paredzēti teatrālie lasījumi. Pirms balles atklāšanas notiks Apvienoto Nāciju Organizācijas un organizācijas „AIDS Life” pieņemšana, kā arī Austrijas prezidenta atbalstīta izsole Notburgā.
Dzīvības balles oficiālā atklāšanas ceremonija Vīnes rātslaukumā sāksies ar oriģinālu tērpu demonstrāciju, to turpinās divu stundu ilgs šovs ar vispasaules skatuves zvaigžņu piedalīšanos un vadošo dizaineru modes skati. Pati balles nakts paies Vīnes rātsnama bagātīgi izgreznotajā balles zālē.
2013. gadā tika savākta rekordliela summa – 2,43 miljoni eiro, kas tika pāskaitīti starptautiskiem projektiem cīņai ar AIDS. Pirmo reizi Dzīvības balle notika Vīnes rātsnamā 1993. gadā.
(Avots:
http://www.votpusk.ru/news.asp?msq=502655#ixzz30laQfOYt)
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv