Starptautiskās AIDS atceres dienas

  

 

  

Starptautiskā no AIDS mirušo piemiņas diena-2016

15. maijā tūkstošiem cilvēku 115 valstīs piedalīsies pasākumos, kas veltīti 34. Starptautiskajai no AIDS mirušo piemiņas dienai. Šo dienu pirmoreiz atzīmēja Sanfrancisko 1983. gadā. Tad vēl bija grūti paredzēt HIV epidēmijas izplatības globālos mērogus: šodien miljoniem zaudētu dzīvību un aptuveni 37 miljoni cilvēku, kuri dzīvo ar HIV. Pēdējos 15 gados no slimībām, kas saistītas ar AIDS, miruši vairāk nekā 25 miljoni cilvēku.

 

12. maijs, «Latvijas Infektoloģijas centrs», plkst. 11 preses konference «HIV/AIDS – izaicinājums un iespēja Latvijas veselības aprūpes sistēmai un sabiedrībai»,  piedalīsies HIV/AIDS jomā strādājošo nevalstisko un pacientu organizāciju valdes priekšsēdētāji. Pēc preses konferences - no AIDS mirušo piemiņai veltītais svinīgais atceres brīdis un ziedu dobes izveide.

 

Svētdien, 15. maijā, spītējot lietum, pie Stēlas mirušo no AIDS piemiņai 20 cilvēku aizdedza sveces, nolika ziedus un ar klusuma brīdi pieminēja mirušos. Andris Veiķenieks, biedrības «AGIHAS» valdes priekšsēdētājs: «Ik gadu šajā dienā atceroties no AIDS mirušos, mēs ne tikai godājam viņu piemiņu un pāragri aprāvušās dzīves, bet arī tiecamies, lai ikviens HIV/AIDS pacients sajustu un saņemtu to atbalstu un palīdzību, kas viņam konkrētajā brīdī visvairāk vajadzīgi un, lai mūsu sabiedrība kļūtu iekļaujošāka un iecietīgāka pret šiem cilvēkiem, kuriem piepulcēties kādā brīdī diemžēl var ikviens sabiedrības pārstāvis, jo HIV infekcija Latvijā jau sen ir pārkāpusi tā sauktās riska grupu robežas.»  

 

 
 

Pasaules AIDS diena, 2015. gada 1. decembris

 

ATBALSTI un valkā sarkano lentīti:
Iegādājoties sarkano lentīti, Tu palīdzēsi bērniem, kuri dzimuši HIV+ mātēm. Mātes piena aizstājējprodukti ir viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem, lai mazinātu mazuļu inficēšanās risku. Latvijas valsts šo atbalstu nesniedz. Šogad pirmajos desmit mēnešos Latvijā dzimuši 30 mazuļi HIV inficētām mātēm. Katram mazulim mēnesī jāsaņem desmit sausā piena maisījuma iepakojumus. Atbalstu organizē biedrība “AGIHAS”. Viens tāds iepakojums maksā aptuveni 5 EUR.
Vienas lentītes cena ir tikai 1 EUR. Lai iegādātos lentīti, sazinieties ar mums office@mozaika.lv vai iegādājieties to Mozaīkas veikalā. Iegādājoties vairāk kā 5 lentītes, nogādāsim Jums tās personīgi vai pa pastu.

 
 
  
 

 

1. decembrī, no plkst. 18.30 – 18.45, Pasaules AIDS dienas ietvaros, biedrības DIA+LOGS, AGIHAS, Apvienība HIV.LV, Latvijas Sarkanais krusts, un LGBT un viņu draugu Apvienība MOZAĪKA aicina uz piemiņas pasākumu - aizdegt svecītes piemiņas vietā pie Stēlas mirušajiem no AIDS (Rīgā, pie gājēju pārējas no Stacijas laukuma uz Marijas ielu). Pēc pasākuma visus aicinām uz biedrību DIA+LOGS (Dzirnavu ielā 135) uz krūzi kakao un sarunām nepiespiestā gaisotnē.

 
  

2.decembrī Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvāris 28, 2.stāva Kamīnzāle) biedrība „DIA+LOGS” sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām «Apvienība HIV.LV» un «AGIHAS3, Latvijas Platforma Attīstības Sadarbībai «LAPAS» un «Izglītības Attīstības Centrs» organizē konferenci “HIV, tuberkulozes, C hepatīta profilakses aktualitātes”.  Apzinoties augsto HIV izplatību Latvijā, ir jāmeklē ceļi un jāpielieto jaunākās metodes infekciju slimību izplatības ierobežošanā, tāpēc konferences gaitā uzklausīsim dažādu jomu speciālistus, kuri dalīsies pieredzē ar aktuālāko infekciju slimību profilakses jomā. HIV/AIDS nav tikai Latvijas problēma, mēs nedzīvojam tikai savā „sētā”, notiek pastāvīga mijiedarbība starp valstīm. Kas ir jaunākais pasaulē un kāda situācija ir mūsu kaimiņos HIV izplatībā, ko nozīmē attīstības sadarbība un kāpēc tā ir nozīmīga arī veselības laukā, - ir tēmas, kas tiks apspriestas konferencē. 

 
  

 2014. gads

 
  

Pasaules AIDS dienai veltītā konference „HIV infekcija Latvijā – meklējam atbildes uz aktuāliem jautājumiem”, ko organizē biedrība „DIA+LOGS, atbalsta centrs visiem, kurus skar  HIV/AIDS”, sadarbībā ar citām HIV/AIDS NVO, AIDS dienu pasākumu ietvaros. Konference norisināsies 1. decembrī plkst. 10:30 - 13:30, Eiropas Savienības mājā, 2. stāva konferenču zālē, Aspazijas bulvāris 28, Rīgā. Informācijai: e-pasts dialogs@diacentrs.lv , tālr. 29412855 (Ruta)

 

Izglītojošs seminārs „HIV/AIDS aktuāli un nopietni”jauniešiem, augstāko mācību iestāžu studentiem un pasniedzējiem, darba jaunatnei, speciālistiem, kuri ikdienā strādā vai sniedz pakalpojumus jauniem cilvēkiem. Organizē biedrība „DIA+LOGS, atbalsta centrs visiem, kurus skar  HIV/AIDS”. Seminārs norisināsies 1. decembrī plkst. 14:00 - 16:30, Eiropas Savienības mājā, 2. stāva konferenču zālē, Aspazijas bulvāris 28, Rīgā. Informācijai: e-pasts dialogs@diacentrs.lv , tālr. 20066680 (Lelde)

 
  

Drīz Pasaules AIDS diena - 1. decembris! Uzzini, kā iesaistīties saitēs
http://ej.uz/ss2m vai http://ej.uz/zr95    

 
                    

 

 

Rīgā atzīmēs 31. Starptautisko no AIDS mirušo piemiņas dienu
В Риге отметят 31-ый Международный день памяти людей, умерших от СПИДа

 

 

 

 

18. maijā

No plkst. 14:00 līdz 17:00 pie gājēju pārējas no Stacijas laukuma uz Marijas ielu biedrība AGIHAS (www.agihas.lv) veiks iedzīvotāju informēšanu par situāciju ar HIV/AIDS Latvijā, dalīs prezervatīvus, lubrikantus, infolapas.

Plkst. 17:00 notiks zibakcija ar ziedu nolikšanu un svecīšu aizdegšanu pie Stēlas mirušo no AIDS piemiņai.

Biedrība AGIHAS aicinās iedzīvotājus arī atbildēt uz dažiem aktuāliem jautājumiem par veselības veicināšanu un pašiem iesaistīties veselības politikas pilnveidošanā.

 

Latvija var sasniegt ANO izvirzīto mērķi: “Nulle jaunu HIV infekcijas gadījumu”. Bet valsts joprojām lielāku daļu finansiālo rūpju uzliek uz pašvaldību pleciem un uztver nevalstiskās organizācijas par mehāniskiem uzdevumu izpildītājiem.
Latvija var sasniegt ANO izvirzīto mērķi: “Nulle nāvju AIDS dēļ”. Cits jautājums – vai cenšas? Ministru kabinetiem, kuri nāk un iet, arvien pietrūkst politiskās gribas reizi par visām reizēm  atrisināt veselības aprūpes finansēšanas problēmu. Viņi stāsta, ka naudas valstij nav, jūs tam ticat?
Latvija var sasniegt ANO izvirzīto mērķi: “Nulle diskriminācijas”. Mēs vērojam sabiedrībā būtisku iecietības pieaugumu pret HIV inficētajiem, tāpēc nenogurstoši rīkojam pasākumus Starptautiskajā no AIDS mirušo piemiņas dienā.

 

 
 
                                                                  2013. gads 

1. decembris. Pasaules AIDS Diena.

 

 VALSTIJ JĀNODROŠINA HIV ĀRSTĒŠANA VISIEM, KAM TĀ IR NEPIECIEŠAMA!

 

Mērķis: "Nulle nāvju AIDS dēļ." UNAIDS atskaitījās par progresu cīņā ar HIV globālajā līmenī. Pozitīvos HIV statistikas datus aizēno joprojām neaptverami lielais saslimušo un mirušo skaits.

 
           
Attēls: www.kindbook.com 
Tabula: www.spkc.gov.lv 
 

Mūsdienīga antiretrovīrusu terapija ir neticami efektīva. Kopš ir pieejama specializēta palīdzība un ārstēšana, daudzu ar HIV inficēto cilvēku dzīves ilgums ir pielīdzināms normālam. Tomēr tikai 20 – 25% ar HIV inficēto personu Eiropā ir sasniegušas nenosakāmu vīrusu slodzes līmeni.

 

Biedrība AGIHAS laidusi klajā cilvēku, kuri dzīvo ar HIV, stāstu krājumu "Dzīve aiz pagrieziena. Ne gluži pozitīvi stāsti." Izlasiet stāstus latviešu valodā saitē http://agihas.lv/p/AGIHAS_2013_buklets_LV.pdf

Общество AGIHAS издало двуязычный сборник рассказов людей, живущих с ВИЧ, "За излучиной жизни. Не совсем позитивные истории." Прочтите рассказы на русском языке на ссылке
http://agihas.lv/p/AGIHAS_2013_buklets_RU.pdf  

 

 *****************************

 
 

Svētdien, 2013. gada 19. maijā, desmitiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē aizdegs sveces par godu 30. Starptautiskajai no AIDS mirušo piemiņas dienai. Sācies 1983. gadā, šis ir pats ilglaicīgākais sabiedriskais pasākums saistībā ar HIV un AIDS.

 

                     

 

               Plakāta autors: Biedrība „Atbalsta grupa inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem” (AGIHAS)
                                                      (http://agihas.lv/p/AGIHAS_2013_May19_Flyer.pdf)

 

15. maijā plkst. 11:00 biedrībā "DIA+LOGS, atbalsta centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS" (Dzirnavu ielā 135, Rīgā, ieeja no Satekles ielas) sadarbībā ar biedrību „Apvienība HIV.LV” notiks nevalstisko HIV/AIDS organizāciju preses konference Starptautiskās no AIDS mirušo piemiņas dienas priekšvakarā.

 

19. maijā:
11:00 - 13:20 Puķu stādīšana Sarkanās lentītes formā RAKUS stacionāra "Latvijas Infektoloģijas centrs" teritorijā, Rīgā, Linezera ielā 3. Organizē biedrības "DIA+LOGS, atbalsta centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS" un "Latvijas Sarkanais krusts".
14:00 - 16:45 Saliņā pie gājēju pārējas no Stacijas laukuma uz Marijas ielu, Rīgā, pretī "Origo" tirdzniecības centram biedrība "Atbalsta grupa inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem" dalīs prezervatīvus, infolapas par HIV/AIDS un citus materiālus, kā arī sniegs visiem interesentiem informāciju par šīs Dienas tēmu.
17:00 - 17:15 Zibakcija, piemiņas svecīšu aizdedzināšana piemiņas vietā mirušajiem no AIDS pie stēlas gājēju pārējā no Stacijas laukuma uz Marijas ielu, Rīgā, pretī "Origo" tirdzniecības centram. Organizē biedrība "Atbalsta grupa inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem".
 

 

            Latvija: "Solidaritāte - patiesība vai mīts? AIDS slimnieki joprojām mirst."  
30. Starptautiskās no AIDS mirušo piemiņas dienas moto ir „Solidaritātes zīmē”. No AIDS mirušo piemiņas dienas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību šai problēmai, kā arī ar HIV inficēto sociālajai aizsardzībai un slimības profilaksei. Pirmoreiz to organizēja 1983. gadā Sanfrancisko (ASV) cilvēku grupa, kurus personīgi skāra AIDS vai kas bija ļoti norūpējušies par AIDS problēmu. Šo dienu atzīmē vairāk nekā 100 pasaules valstu valstiskās un sabiedriskās organizācijas, organizējot pasākumus, lai atcerētos tos, kas miruši no AIDS, lai sniegtu atbalstu tiem, kas dzīvo ar HIV un cietuši no šīs slimības sekām, kā arī lai aicinātu sabiedrību rīkoties izlēmīgi, lai varētu pretoties šai ligai.

Cлоган 30-го Международного дня памяти людей, умерших от СПИДа: «В знак солидарности».
Целью Дня памяти умерших от СПИДа является привлечение внимания населения к этой проблеме, социальной защите ВИЧ-инфицированных, профилактике заболевания. Впервые он был организован в 1983 году в Сан-Франциско (США) группой людей, лично затронутых или глубоко озабоченных проблемой СПИДа. Государственные и общественные организации более чем в 100 странах мира отмечают эту дату и проводят мероприятия, чтобы вспомнить тех, кто потерял свои жизни от заболеваний, обусловленных СПИДом, для поддержки людей, живущих с ВИЧ и пострадавших от его последствий и для призыва общественности к решительным действиям по противодействию недугу.

 

              2012. gads 


1. decembrī Biedrība "LGBT un viņu draugu apvienība MOZAĪKA" organizēja svecīšu zibakciju. Šajā laikā visi tika aicināti aizdegt svecītes piemiņas vietā mirušajiem no AIDS pie stēlas trīsstūrveida laukumā starp Marijas ielu un Satekles ielu. Pasākumu apmeklēja un sveci nolika arī ASV Vēstnieks Latvijā Marks Pekala. Kopumā pie stēlas bija atnākuši 40 cilvēki. Sirsnīgs paldies visiem!
************************************************
1 декабря состоялся флеш-моб у стелы памяти умершим от СПИДа на пешеходном переходе от Центрального вокзала к улице Марияс в Риге. Были зажжены памятные свечи. Мероприятие организовало Общество "Мозаика" ("LGBT un viņu draugu apvienība MOZAĪKA"). На флеш-моб пришли 40 человек. Среди них был Посол Соединённых Штатов Америки в Латвии г-н Марк Пекала. Спасибо всем, кто пришёл зажечь свечу! 

Pasaules AIDS dienai veltīto pasākumu kalendārs 

Pasaules AIDS dienā 1. decembrī aizdedz sveci un noliec ziedu piemiņas vietā mirušajiem no AIDS pie stēlas gājēju pārējā no Stacijas laukuma uz Marijas ielu, Rīgā, pretī "Origo" tirdzniecības centram.
**********************************************************************
Во Всемирный день СПИДа 1 декабря, в любое удобное Тебе время, зажги свечу и положи цветок у стелы памяти умершим от СПИДа на пешеходном переходе от Вокзальной площади к улице Марияс, в Риге, напротив торгового центра "Ориго".
**********************************************************************

AIDS - dzīve ar ciešanu zīmi?

 

1 декабря - Всемирный День СПИДа

 


1. decembris - Pasaules AIDS Diena

 

 

20. maijs - Starptautiskā no AIDS mirušo piemiņas Diena

                  

20 мая - Международный День памяти умерших от СПИДа

Atvēriet pasākumu Rīgā afišu

Откройте афишу мероприятий в Риге

 šeit>>> / здесь>>>  

 

      20. maijā aizdedziet sveci, pieminot no AIDS mirušos cilvēkus!

Biedrība „DIA+LOGS, atbalsta centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS” sadarbībā ar biedrībām „Apvienība HIV.LV”, „Atbalsta grupa inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem (AGIHAS)” un „Latvijas Sarkanais Krusts”- Jaunatne informē, ka svētdien, 2012. gada 20. maijā visā pasaulē 29. reizi atzīmē Starptautisko no AIDS mirušo piemiņas dienu. Šajā dienā kopīgā piemiņas brīdī apvienosies 115 valstis, tai skaitā Latvija.
2012. gada 20. maijā, no plkst. 14:00 biedrība „DIA+LOGS” Rīgā, Dzirnavu ielā 135 (ieeja no Satekles ielas), rīko Atvērto durvju dienu, kā laikā būs pieejama informācija visiem interesentiem, kā arī neformālas sarunas, tēja, kafija.
Plkst. 18:00 – 20:00 notiks informatīvs pasākums parkā starp Latvijas Nacionālo Operu un Latvijas Universitāti. Jaunieši dalīs bukletus ar informāciju par HIV/AIDS, būs iespēja saņemt simboliskās AIDS piemiņas lentītes un atklātnes ar to slavenību fotogrāfijām, kuras mirušas no AIDS.
Tiks veidots ziedu paklājs ar svecītēm AIDS starptautiskās simbolikas formā, un pasākuma noslēgumā Rīgas kanālā ielaidīs vainagu tieši no tik ziediem, cik Latvijā cilvēki šobrīd ir miruši no AIDS.
Pēc plkst. 20:00 notiks atceres brīdis piemiņas vietā mirušajiem no AIDS pie Stēlas pretī Rīgas Centrālajai stacijai.
Pasākuma mērķis ir:
-Pieminēt no AIDS mirušos cilvēkus;
-Izrādīt atbalstu tiem, kuri dzīvo ar HIV/AIDS;
-Veicināt izpratni un samazināt ar HIV/AIDS saistīto noraidījumu;
-Emocionāli un garīgi atbalstīt viņu radus un tuviniekus.
Latvijā kopš 1987. gada, kad tika reģistrēts pirmais HIV/AIDS gadījums, ar HIV/AIDS miruši 843 cilvēki. HIV inficēto kopīgais skaits šobrīd sasniedzis 5237, no kuriem AIDS ir jau 1073.
Noliec ziedu piemiņas vietā mirušajiem no AIDS pie Stēlas pretī Rīgas Centrālajai stacijai 20. maijā visas dienas garumā!

Vairāk informācijas – telefoni: 67243101; 29412855 („DIA+LOGS” valdes priekšsēdētāja Ruta Kaupe), e-pasts: dialogs@diacentrs.lv
Relīzi sagatavoja Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības fakultātes studentes Elīna Berķe un Dace Boboviča

 

2011. gads

 

 

1 декабря - Всемирный День СПИДа


1. decembris - Pasaules AIDS Diena

«Ноль новых ВИЧ-инфекций. Ноль дискриминации. Ноль смертей вследствие СПИДа.»
«Nulle jaunu HIV-infekcijas gadījumu. Nulle diskriminācijas. Nulle nāvju AIDS dēļ.»

          

          

           

 

*********************************

Parūpējies! – Svece piemiņai – 2011. gada 15. maijā
Svētdien, 2011. gada 15. maijā, desmitiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē aizdegs sveces par godu 28. Starptautiskajai no AIDS mirušo piemiņas dienai. Sācies 1983. gadā, šis ir pats ilglaicīgākais sabiedriskais pasākums saistībā ar HIV un AIDS. Tas ir arī viens no lielākajiem pasākumiem, ko šobrīd desmitiem tūkstošu cilvēku atzīmē visā pasaulē. 2011. gada piemiņas dienas sauklis ir ”Parūpējies!”
Šogad piemiņas dienas pasākumi noritēs tikai trīs nedēļas pirms ANO Ģenerālās asamblejas speciālās sesijas, kuras laikā starptautiskā sabiedrība apspriedīs savus pienākumus un saistības, lai pārtrauktu HIV epidēmijas izplatību.

****************************

 Biedrības AGIHAS aktivitātes 15. maijā:
- no plkst. 12.00 Centrālās stacijas laukumā brīvprātīgie rīdziniekiem un pilsētas viesiem bez maksas dalīs atklātnes ar no AIDS mirušo pasaules slavenību foto un prezervatīvus, kā arī sniegs visiem interesentiem informāciju par šīs dienas tēmu
- plkst. 17.00 pulcēsimies uz zibakciju piemiņas vietā pie stēlas pretī Centrālajai stacijai, lai aizdegtu piemiņas svecītes
Atklātnes skatīt
šeit>>> /PDF formāts/

**************************** 

Окружи Заботой  - Свеча Памяти - 15 Мая 2011
B воскресенье, 15 мая 2011 года, десятки тысяч людей во всем мире зажгут свечи по случаю 28-го Международного Дня Памяти умерших от СПИДа. Начавшись в 1983 году, мемориал является самым продолжительным общественным событием в связи с ВИЧ и СПИДом. Он также является одним из крупнейших событий, которое в настоящее время отмечают десятки тысяч людей во всем мире.
Темой Дня Памяти 2011 стал призыв «Окружи Заботой».
День Памяти в этом году пройдет всего за три недели до специальной сессии Генеральной Ассамблеи ООН, на котором международное сообщество будет обсуждать свои обязательства по прекращению эпидемии ВИЧ. 

****************************

В Риге прошли мероприятия 15 мая, организованные обществом АGIHAS. Было очень приятной неожиданностью, что на флеш-моб к стеле памяти умершим от СПИДа к обществу АGIHAS присоединилось латвийское подразделение АСЕТ при Обществе латвийских украинцев. После флеш-моба коллеги из АСЕТ продолжили информировать прохожих о ВИЧ/СПИДе, раздавая красные ленточки и небольшую памятку о ВИЧ на русском и латышском языках. Молодёжное отделение Латвийского Красного Креста (LSKJ) в Добеле провело двухчасовую кампанию по информированию населения этого города по вопросам ВИЧ/СПИДа.
К сожалению, об активности других неправительственных и государственных организаций или муниципалитетов Латвии в этот день нам ничего не известно. Пресса и телевидения не проявили к мероприятиям в Риге в воскресенье никакого интереса, хотя пресс-релиз АGIHAS был переопубликован как минимум десятком новостных порталов и крупных интернет-изданий.
Фотографии с мероприятия собственно общества АGIHAS выложены на 
http://agihas.apvienibahiv.lv/projekts-agihas--rigas-hiv-kopienai
Общая фотогалерея АGIHAS совместно с АСЕТ выложена на http://agihas.apvienibahiv.lv/agihas-fotogalerija

 

 

2010. gads

  
  

  
1. decembrī pasaulē 22. reizi atzīmēs Pasaules AIDS D
ienu

Katru gadu 1. decembrī pasaulē tiek atzīmēta AIDS Diena, kuras ietvaros notiek neskaitāmi pasākumi un akcijas, lai sabiedrību informētu par AIDS izplatību un bīstamību, kā arī cīņu pret šo slimību. Ideja par Pasaules AIDS Dienas atzīmēšanu radās 1988. gadā un kopš tā laika, pēc Pasaules Veselības organizācijas iniciatīvas, šo dienu atzīmē visā pasaulē, lai veicinātu izpratni, paaugstinātu izglītības līmeni un mazinātu aizspriedumus par HIV/AIDS un tā sekām. Tā ir cerību, solidaritātes, un sapratnes diena, kurā dažādas valstiskās un nevalstiskās organizācijas visā pasaulē, tostarp Latvijā, pievērš uzmanību HIV/AIDS problēmu nopietnībai, rīkojot dažādus informatīvus pasākumus un pievēršot uzmanību dažādām ar šo slimību saistītām problēmām.

 Šā gada Pasaules AIDS Dienas Latvijā sauklis ir:

HIV profilakses, ārstēšanas, aprūpes un atbalsta PIEEJAMĪBA ir katra CILVĒKTIESĪBAS.  Ikviens ir pelnījis, lai viņa tiesības tiktu ievērotas!   

Krāsaina informācijas lapa šeit

 

1 декабря 2010 года - Всемирный День СПИДа
Доступность ВИЧ профилактики, лечения, ухода и поддержки – права человека. Каждый заслуживает, чтобы его права были соблюдены! 

   ***************************************


2010. gada 16. maijs

 

  

Nestāvi malā! AIDS var skart arī Tevi!

 16. maijā pasaule atzīmē
Starptautisko no AIDS mirušo piemiņas dienu.
Latvijas aktīvisti šai dienai izvēlējušies devīzi:
"Nodrošināt pilnvērtīgas dzīves iespējas arī inficētiem ar HIV!"
 

Izdrukāt krāsainu informācijas lapiņu šeit>>>

_______________________________________________________________

___________________________________________________

_______________________________________

 

 

 
  
 
  
Gaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv